هنرقلم - هنر قلم
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲۱ فروردین - ۱۳۹۹  
true
true
۲۲هزار تن از پروژه خط انتقال نفت به جاسک توسط لوله‌سازی اهواز اجرا می‌شود

به گزارش پایگاه خبری هنرقلم، وی با اشاره به اقتصاد مقاومتی به عنوان خواسته رهبرمعظم انقلاب، بیان کرد: پروژه خط انتقال نفت گوره به جاسک برگ زرینی در کارنامه جمهوری اسلامی ایران است.
مدیرعامل شرکت لوله‌سازی اهواز خاطرنشان کرد: توانستیم یک بخش از پروژه خط انتقال نفت گوره به جاسک از چین تامین شود اما به دلیل تحریم این کشور حاضر به تحویل مابقی مواد را تحویل بدهد.
وی عنوان کرد: به کارشناس‌های داخلی اعتماد شد و سه شرکت فولاد مبارکه اصفهان، فولاد اکسین خوزستان و لوله‌سازی اهواز در مدت هفت ماه کار مداوم توانستند به خودکفایی برسند‌
خنیفر با اشاره به تبدیل تحریم‌ها به فرصتی در سطح کشور، اظهار داشت: با فعال کردن خطوط تولید در داخل، از خروج ارز به خارج از کشور جلوگیری می‌شود.
مدیرعامل شرکت لوله‌سازی اهواز ادامه داد: فعال شدن این پروژه سبب شد تا به‌جای فعال شدن خطوط و صنایع تولیدی خارجی‌ها، خطوط تولید در داخل فعال شود.
وی با اشاره به اینکه بیش از ۵۰ سال بود که ورق خط انتقال نفت را از خارج از کشور تامین می‌کردیم اظهار داشت: با توجه به دستیابی به تولید انبوه در شرکت فولاد اکسین خوزستان در روزهای آینده به لوله‌سازی منتقل و ورق تولید شود.
خنیفر با بیان این‌که در حال حاضر ۲۲ هزار تن از پروژه خط انتقال نفت گوره به جاسک تولید شده است، ادامه داد: این پروژه یک هزار کیلومتر است که ۵۰ درصد آن به شرکت لوله‌سازی اهواز و مابقی نیز به شرکت دیگری داده شد.
مدیرعامل شرکت لوله‌سازی اهواز ادامه داد: نخستین شرکت لوله‌سازی هستیم که توانستیم لوله گوره جاسک به صورت پوشش تحویل شرکت نفت بدهیم.


true
false
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false