هنرقلم - هنر قلم
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲ مهر - ۱۳۹۹  
true
true
رئیس شورا درگیر گعده های سیاسی است/ خروجی جلسات فرضی کمیته بررسی آبگرفتگی ها چیست؟!

لطفعلی زاده عنوان کرد: رئیس شورا پاسخ دهد که با کدام مدیر و در چه سطحی برای حل مشکلات امروز شهر و تامین اعتبار پروژه های مورد نیاز در وضعیت بحرانی کنونی برگزار کرده است؟

اسکندر لطفعلی زاده با اشاره به اظهارات اخیر رئیس شورای شهر اهواز در گفتگو با رهیاب اظهار داشت: از رئیس شورای می خواهم که مطالبی را که در رسانه ها بیان می کند، از جانب خود به عنوان یک عضو شورا مطرح نماید و از جانب ۱۲ عضو دیگر اظهار نظر ننماید.

وی افزود: اکنون که وضعیت شهر بحرانی است؛ رئیس شورا در جلسات حضور ندارد و درگیر هیات اجرایی انتخابات هستند، بهتر است اظهار نظرهای خلاف واقع نداشته باشند.

عضو شورای شهر اهواز در ادامه اظهار داشت: رئیس شورا در مصاحبه خود شهردار اهواز را متهم کرده که وی هزینه کرد برای دفع آبهای سطحی را بیهود می داند در صورتی که این نقل قول خلاف واقع است و آقای شاعری باتوجه به وجود طرح جامع شهری و تعداد محدود ۲۰ روز تا یکماهی که در طول سال بارندگی داریم این نکته را بیان کرده است.

لطفعلی زاده خاطرنشان کرد: ظاهراً رئیس شورای شهر، یادشان رفته که طی ۳۰ سال گذشته هیچ کار عمرانی جدی برای فاضلاب اهواز صورت نگرفته و شورای پنجم نیز بودجه ای برای این منظور در نظر نگرفته است.

وی افزود: رئیس شورا در مصاحبه خود از تذکر شورا به شهردار درخصوص حل مشکل دفع آبهای سطحی خبرداده در صورتی که شورا بودجه ای برای این منظور ندیده است و تنها ۶۵۰ میلیون تومان برای مطالعه و اجرا در برخی نقاط شهر در نظر گرفته شده است در صورتیکه برای خرید فقط یک پمپ بیش از ۲۰۰ میلیون تومان نیاز است.

رئیس کمیسیون امور اقتصادی و سرمایه گذاری شورای شهر اهواز عنوان کرد: رئیس شورا سخن از تشکیل جلسات کمیته ویژه بررسی بحران اخیر آبگرفتگی در شورای شهر به میان آورده که بنده به عنوان عضو شورا نه اعضای آن را می دانم و نه جلسه ای با این عنوان دیده ام.

لطفعلی زاده گفت: بر فرض اینکه این کمیته تشکیل و جلساتی را نیز داشته، آیا مصوباتی داشته است؟ آیا مصوبات آن اجرا شده است؟ آیا پیگیری برای تامین اعتبارات از دستگاه ها و نهادهای مختلف داشته است یا فقط در حد یک جلسه برگزار شده است؟

این عضو شورای شهر اهواز عنوان کرد: رئیس شورا پاسخ دهد که با کدام مدیر و در چه سطحی برای حل مشکلات امروز شهر و تامین اعتبار پروژه های مورد نیاز در وضعیت بحرانی کنونی برگزار کرده است؟

وی افزود: متاسفانه رئیس شورا مشغول گعده های سیاسی و گاهاً انتخاباتی با تعدادی از مدیران همسوی خود است و وقتی برای شورا ندارد بنابراین وی نباید در این وضعیت سخنان خلاف واقع و عوام فریبانه ای در رسانه ها بزند.

عضو شورای شهر اهواز تصریح کرد: ایشان به صراحت هیچ تقصیری را متوجه مدیریت فعلی آبفا اهواز نمی داند و تمام مشکلات فاضلاب و آبهای سطحی در سنوات گذشته را گردن شهرداری می داند در صورتیکه مدیریت فعلی آبفا می بایست با فعال کردن پمپ های دفع فاضلاب، لایروبی شبکه و اصلاح نقاط فوق بحرانی در اسرع وقت، باعث کاهش سطح مشکلات امروز می شد.

لطفعلی زاده در پایان گفت: ان شالله خداوند به ما توفیق خدمت به مردم مظلوم اهواز را بدهد و صادقانه عمل کنیم و صادقانه به شهروندان گزارش دهیم.

منبع: رهیاب نیوز


true
false
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false