کد خبر : 8568
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ دی ۱۴۰۰ - ۰:۲۷

حدیث کریمی

حدیث کریمی مدیرمسئول و صاحب امتیاز پایگاه خبری هنر قلم موفق به کسب رتبه سوم بخش گزارش ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر در خوزستان شد

حدیث کریمی مدیرمسئول و صاحب امتیاز پایگاه خبری هنر قلم موفق به کسب رتبه سوم بخش گزارش ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر در خوزستان شد
ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان خوزستان امروز با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد که "حدیث کریمی مدیرمسئول و صاحب امتیاز پایگاه خبری هنر قلم" در این جشنواره در بخش گزارش با اثر " سپاه دوشادوش مردم در مبارزه با علم بیولوژیک"، رتبه سوم را کسب کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری هنر قلم، برگزیدگان این جشنواره در بخش های مختلف به شرح زیر است.

برگزیدگان بخش خبر

رتبه اول: سروش یوسفی با اثر آسمانی شدن علی لندی

رتبه دوم: کوثر کریمی با اثر سین مثل سربازان بی نشان_ جهاد طلاب از مدافعی به سلامت

رتبه سوم مشترک: حسین اسکندری/ فاطمه دقایق نژاد با اثر نعیم جولانگاه جوجه های یک روزه

برگزیدگان بخش تیتر

رتبه اول: حسین اسکندری با اثر آخرین گام های ارتش دیوانه

رتبه دوم: حسن نسیمی با اثر خیانت کرونا و نجابت گاز خردل

رتبه سوم: مینا فراز با اثر آبی شدیم

برگزیدگان بخش یادداشت و مطالبه گری

رتبه اول: حنان سالمی با اثر کیست حسین را یاری کند

رتبه دوم: مرتضی آژند با اثر خوش مصرف های روشنی بخش

رتبه سوم: افشار پرویزی بابادی با اثر بسیج سازندگی برای اقتدار ایرانی

رتبه سوم: معصومه صالحی با اثر خبرنگارانی که دیگر نیستند

شایسته تقدیر: مصطفی حلالی با اثر چهل بهار با گمنامان بی ادعای خدمت

شایسته تقدیر: مهدی قمر با اثر دولت مقابل واردات فولاد ایستادگی کند

برگزیدگان بخش گزارش

رتبه اول: پریسا زنگنه منش با اثر او که منجی است

رتبه دوم: زینب مرزوقی با اثر همچنان هفت تپه

“رتبه سوم: حدیث کریمی با اثر سپاه دوشادوش مردم در مبارزه با علم بیولوژیک”

 

شایسته تقدیر: شهرزاد امیری با اثر گلوله های جهل و قربانیان تروریسم در رژه ۳۱ شهریور

برگزیدگان بخش مصاحبه

رتبه اول: فاطمه دقاق نژاد با اثر ناگفته های بمباران دزفول

برگزیدگان بخش تصویری

رتبه اول: مهدی محمودی با اثر شاید کسی نبیند، شاید کسی نشنوند

رتبه دوم: فاطمه اسدی با اثر گزارش مبارزه با تروریسم

شایسته تقدیر: سجاد خراسانی با اثر همدلی وکمک مومنانه اصحاب رسانه

برگزیدگان بخش اینفوگرافی

رتبه اول: علی شهابی نژاد با اثر آزاد سازی خرمشهر

رتبه دوم: رضا غلامی با اثر آزاد سازی سوسنگرد

برگزیدگان بخش عکس

رتبه اول: شایان حاجی نجف با اثر دفاع مقدس

رتبه دوم: سروش یوسفی با اثر مبارزه با آسیب های اجتماعی

رتبه سوم: بهمن گلبانگی با اثر مطالبه گری و امید آفرینی

شایسته تقدیر: محمد آهنگر نام اثر کرونا

 

برگزیدگان بخش کاریکاتور

رتبه اول: قباد امامی فرد

 

بنابراین گزارش: این جشنواره با ۵۲۶ اثر در ۱۱محور و ۹قالب که به دبیرخانه ارسال شد پس از داوری از ۲۷ خبرنگار در بخش های مختلف جشنواره که حائز مقام و یا شایسته تقدیر شدند، با اهدای لوح، تقدیرنامه و هدایایی قدردانی شد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هجده − 1 =